Yeni üyelik

Sub-etha sitelerinde olan üyeliksiz giriş özelliği Ekşi Sözlük tarafından maalesef yeni sitelere sunulmamıştır, bu sebeple onay kodunun herhangi bir entry içine geçici olarak yapıştırılması gerekmektedir. Ekşi Sözlük yazarı olduğunuzu doğrulamak için onay kodunuzu lütfen size ait herhangi bir entrynin içine ekleyin ve entry numarasını aşağıya yazın. Sistem ilgili entry içinde kodun geçip geçmediğini kontrol ederek yazarlığınızı otomatik olarak doğrulayacaktır. Üyeliğiniz tamamlandıktan sonra kodu entryden silebilirsiniz. Üye olabilmek için aktif bir yazar hesabınızın olması gerekmektedir ve üye alımı şu anda çaylaklara kapalıdır.

Onay kodunuz:

Kodu içeren entry:
Kodu eklediğiniz entrynin tarihine basıp adres çubuğundan entry numarasını alabilirsiniz.
eksisozluk.com/entry/

Nick seçin:
Anonim üyelerle sözlük nickini gizlemeyen üyelerin güvenle ayırt edilebilmesi için Sourmate anonim nickleri rastgele oluşturulmaktadır. "Sözlükteki nickiniz" seçeneğini seçerek anonimlik hakkınızdan vazgeçip sözlük nickinizi kullanabilirsiniz. Anonim olmayı seçmeniz durumunda sözlük nickiniz gizli tutulur. Seçenekler arasında ilginizi çeken bir nick yoksa sayfayı yenileyip tekrar bakabilirsiniz. Nickiniz sonradan değiştirilemez.

Şifre
Ekşi Sözlük şifrenizle aynı olmak zorunda değildir, hatta güvenliğiniz için farklı bir şifre seçmeniz önerilir. Kullanıcı şifreleri güvenlik için bcrypt ile hashlenerek saklanır.
Doğum tarihiniz
Detaylar gizli tutulur, sadece yaşınızı hesaplamada kullanılır. Profillerin filtrelenmesinde tercihe bağlı yaş kriteri kullanıldığından daha iyi bir deneyim için doğum tarihinizi doğru girmeniz önerilir.

Cinsel kimlik:
Kullanım koşullarını okudum ve kabul ediyorum.
Daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için bu sitede Gizlilik İlkesi doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır.